Wszystkie aparaty słuchowe działają właściwie na tej samej zasadzie. Ich zadaniem jest rejestracja dźwięków z otoczenia, przetwarzanie ich w impulsy elektryczne, odpowiednia modulacja i przekazywanie ich do ucha. Różnice między nimi są znaczne i zależą od stopnia utraty słuchu i osobistych potrzeb zainteresowanego. I nie dotyczy to tylko wielkości i kształtu, ale również właściwości i funkcji.

Aby dobrać odpowiedni dla siebie aparat słuchowy, należy przejrzeć istniejące  a rynku modele. A jest ich dużo…

Generalnie wszystkie aparaty słuchowe można podzielić na dwie grupy: aparaty zauszne i wewnątgrzuszne. Niezależnie od potrzeb i wymagań, na rynku można znaleźć aparaty słuchowe każdego producenta. Można je dopasować do każdego profilu słuchu i każdej sytuacji życiowej. Mogą to być aparaty marki Phonak, AudioNova, Selectic, Unitron czy NovaSense. Przyjrzyjmy się im.

Aparaty słuchowe Phonak są nowoczesne i dają naturalne doznania słuchowe. Phonak to marka grupy Sonova. Jest to szwajcarski producent aparatów słuchowych. Już przeszło 70 lat wyznacza standardy w zakresie nowoczesnych i innowacyjnych aparatów słuchowych. Do tego producent dołożył starań, aby standardy te są dostępne dla każdej kieszeni, dla osób w każdym wieku dopasowane do każdego stylu życia i każdego rodzaju ubytku słuchu. Aparat ten można nosić przez dłuższy czas bez przerwy. Jest niewidoczny w przewodzie słuchowym i zapewnia unikalny dźwięk.

Aparaty słuchowe AudioNova pozwalają wrócić do uczestniczenia w rozmowach nawet w wymagających sytuacjach akustycznych. Aparaty te pasują do cyfrowego świata. Oferują łatwe i bezprzewodowe połączenie z ulubioną technologią i mediami. Można z ich korzystać cały dzień dzięki akumulatorom wielokrotnego ładowania. Ponadto cena tych aparatów nie zrujnuje możliwości budżetowych.

Aparaty słuchowe Selectic to również marka grupy Sonova. To jest gwarancją, że jakość dźwięku jest najwyższa. Są to aparaty słuchowe klasy premium, a to znaczy, że pozwalają cieszyć się doskonałym dźwiękiem w każdej sytuacji. Spełnieniem najwyższych standardów jakościowych jest połączenie stylowej obudowy z najnowocześniejszą technologią. Jakość dźwięku jest na niespotykanie wysokim poziomie.

Aparaty słuchowe Unitron to ultranowoczesne aparaty, które mają na celu połączenie naturalnego słyszenia z doskonałym rozumieniem mowy. Kanadyjski producent aparatów słuchowych pracuje nad udoskonalenie m ich jakości już od 1964 roku. Przedsiębiorstwo to również należy do szwajcarskiej grupy Sonova. W uczciwej cenie oferuje nowoczesną technologię i markową jakość.

Aparaty słuchowe NovaSence to nowoczesne aparaty wysokiej jakości o intuicyjnej obsłudze. Oparte są na sprawdzonej technologii. W wersjach podstawowych charakteryzują się niską ceną. Poprawiają słuch i pozwalają cieszyć się bliskim kontaktem z innymi ludźmi. Pozwalają świadomie uczestniczyć w rozmowach i znów cieszyć się życiem.

Geers.pl – badanie słuchu u dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here